НТА > Телепроекти > ПРАВДА.НАЖИВО > Порушення на шахтах Львівщини: замість видобутку вугілля – займалися бізнесом

Порушення на шахтах Львівщини: замість видобутку вугілля – займалися бізнесом

273

Стало відомо про нову порцію цинічних порушень на шахтах Львівщини.

Виявляється, один із керівників “Львіввугілля” працевлаштував на підприємстві свою доньку. Впродовж кількох місяців жінка справно отримувала зарплатню, хоча по факту не працювала й дня, підозрюють правоохоронці.

Із обшуками на усі шахти області силовики навідались ще вчора. Замість видобутку вугілля, шахтарі виробляли плитку в підпільному цеху, працювали на будівництві родинного будинку керівника шахти, їздили за кордон та навіть займалися бізнесом. Попередньо йдеться про щонайменше чотири десятки працівників.

Порушення на будь-який смак виявили на усіх шахтах держпідприємства. Про те, що востаннє під землю спускалися півроку тому, прокурорам розповіли і деякі шахтарі. При цьому зарплатню з усіма надбавками отримували як за небезпечну роботу – від 15 до 23 тисяч гривень. Обласна СБУ заявила – йдеться про втрату 1 мільйона гривень з держбюджету щомісяця. Однак точну суму ще мусять підрахувати аудитори.

В прокуратурі наголошують – справа не тільки в грошах. До прикладу, на одній з шахт вчора під землю спустилося 128 працівників, а за документами та ідентифікаційними жетонами їх нібито було на 30 людей більше.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі