НТА > Редакція > Телеканал NTA покаже реальні статки та розкішне життя чиновників

Телеканал NTA покаже реальні статки та розкішне життя чиновників

680

Де живуть українські чиновники, у яких автомобілях їздять та що ще приховують між рядків офіційних декларацій? Про все це команда журналістів-розслідувачів розповідатиме у новому проекті на телеканалі NTA.

«Це ще один проект від команди розслідувачів телеканалу NTA. «Теорія правди» – це схеми, корупція, а «Наголо» – історії в цифрах і фактах про кожного окремого чиновника. Ми знаємо, що такі теми завжди цікаві нашій аудиторії, скажу більше, декларації деяких чиновників відверто здивували і нас», – Наталія Струк, головний продюсер NTA

Незабаром, глядачі найпопулярнішого телеканалу Західної України, зможуть на власні очі побачити актуальні та резонансні розслідування про елітне життя можновладців, яке вони так вміло приховують від людського ока.

“Команда проекту “Наголо” працює з десятками відкритих баз даних, детально вивчає нерухомість, статки та бізнес не лише чиновників, але й їхніх найближчих родичів, яких посадовці зазвичай не згадують у своїх деклараціях. Наша робота спрямована на те, щоб ближче познайомити глядачів з можновладцями та показати повну картину їхнього життя з тими пробілами, які вони часто залишають у своїх офіційних біографіях”, – Марічка Чистякова, авторка проекту “Наголо”.

Вже цієї середи, 20 травня, велика прем’єра – телепроекту «Наголо» о 20:10 в ефірі NTA , а також, в режимі online, на сторінках FaceBook та YouTube – каналі. . Вам буде що побачити…

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі