НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > Ток-шоу НТА – лідер інформаційного мовлення в Україні

Ток-шоу НТА – лідер інформаційного мовлення в Україні

516

Лише у прямому ефірі минулу програму подивилися понад 700 тисяч глядачів. Такі показники є найкращими не тільки для каналу «Еспресо», де транслюють «Говорить Великий Львів», але для усіх телепроєктів, які виходили на інформаційних всеукраїнських телеканалах.

«Інформаційні канали дивляться ті люди, які справді цікавляться ситуацією в нашій державі, цікавляться подіями на Сході, цікавляться політикою. Тобто це сегмент дуже освічених глядачів. І саме тому нам важливо, що серед сегменту думаючих глядачів ми займаємо лідерські позиції», – розповідає ведучий Віталій Крутяков.

За його словами, коли проєкт лише зароджувався, то багато було розмов про те, що повноцінне ток-шоу можна зробити тільки в столиці, де сконцентрована більшість спікерів. Втім, львівська програма доводить, що і в регіоні реально створити телепроєкт, який має всі шанси стати найпопулярнішим в країні у своєму сегменті. Адеж зараз «Говорить Великий Львів» завойовує довіру глядачів не лише на Львівщині, але й у цілій Україні та навіть за кордоном. 

Учасниками програми є і самі глядачі. Вони можуть відповідати на актуальні питання і висловлювати свою позицію щодо процесів, які відбуваються в державі. Кожного ефіру від аудиторії надходять тисячі дзвінків та коментарів у соцмережах телепроєкту. 

Унікальний суспільно-політичний майданчик Заходу України чекає на своїх глядачів щочетверга о 19.15, аби разом аналізувати події, які є важливими для нашої країни.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі