Винниківський “Рух” знову не зміг перемогти

685

На виїзді підопічні Руслана Мостового – “Рух” – вкотре не можуть виграти.

В передостанньому турі із одеською “Реал Фармою” винниківчани спромоглись лише на нічию. Після насиченого та безрезультативного першого тайму відкрити рахунок у додатковий час таки вдалось рухівцям. Після передачі Ярослава Кінаша Святослав Зубар вдало вистрелив у ближній кут. Але по перерві одеситам вдалось зрівняти рахунок. На 53-тій хвилині м’яч у сітку воріт винниківчан забив Євген Грубий. 1:1. Отож замість бажаних трьох пунктів у турнірці футболістам Руху вдалось здобути лише один.

Наступний матч винниківчани зіграють із “Енергією” із Новорї Каховки. Завершити сезон першими у другій лізі рухівцям вдасться лише за однієї умови: якщо вони виграють в Енергії, а одеська Жемчужина програє запорізькому Металургу, що малоймовірно.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить Великий Львів"