НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > 145 вагітних із ковідом, дві – вакциновані, чотири померли. Директор ЦЛЗ назвав статистку

145 вагітних із ковідом, дві – вакциновані, чотири померли. Директор ЦЛЗ назвав статистку

Ковід нікого не шкодує, і вагітні – не виняток, – каже Любомир Рак

324

За весь період пандемії на лікуванні у Центрі легеневого здоров’я було 145 вагітних. Чотири жінки, на жаль, не вдалося врятувати.

Про це розповів NТА генеральний директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак, коментуючи чергову трагедію через коронавірус: у медзакладі померла 23-річна породілля.

Лікар додає, що хвороба у жінок при надії зазвичай перебігає важко, вагітні здебільшого перебувають на кисневій підтримці.

Зараз у Центрі легеневого здоров’я лікуються від ковіду 11 вагітних. Із них дві поступили сьогодні, 9 грудня. Причому одна з жінок – двічі вакцинована. Саме у неї ковід перебігає без обтяжень, – каже Любомир Рак.

Загалом, упродовж ковідного періоду зі всіх 145 пацієнток лише дві вагітні мали щеплення. Одна – двічі вакцинована, друга жінка –  мала лише одну дозу вакцини проти COVID-19

Нагадаємо, учора, 8 грудня, у Центрі легеневого здоров’я від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби померла 23-річна жінка із Миколаєва, що на Львівщині.

Відомо, що до Центру жінку госпіталізували 29 листопада з двобічною позагоспітальною вірусно-бактеріальною пневмонією. Напередодні, 7 грудня, за життя тоді ще вагітної боролися у Львівському перинатальному центрі: лікарі намагалися врятувати вже практично повністю доношену дитину, провели кесарів розтин. На жаль, маля померло ще в утробі матері.

Нагадаємо, що кожна п’ята людина у світі, яка важко переносить ковід, – це вагітна жінка. А про те, чому вагітним треба вакцинуватися, читайте тут.

Жанна Ліщенко

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
3
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі