НТА > НОВИНИ > Шоубізнес > 17-годинні знімальні зміни та герої, які пробують себе у нових професіях. Закулісся реаліті-шоу «Золоті стажери»

17-годинні знімальні зміни та герої, які пробують себе у нових професіях. Закулісся реаліті-шоу «Золоті стажери»

Прем’єру реаліті-шоу дивіться вже в кінці червня. Це буде історія про великі зміни.

83

На телеканалі NTA стартували масштабні зйомки реаліті-шоу «Золоті стажери». Четверо пенсіонерів пробують себе у зовсім нових для себе професіях. Інформаційному порталу NTA вдалося підгледіти за робочим процесом та трішки привідкрити завісу, що редактори підготували учасникам далі.

Останні приготування – світло… камера… мотор. Львівський салон краси на день перетворився на знімальний майданчик. Тут 67-річний Орест Сирватка ознайомлюється з новою для себе професією майстра з масажу. До проекту «золоті стажери» єдина людина, яку масажував, пан Орест, це була його дружина.

«У кожну професію треба, щоб людина вкладати душу. Я така людина, що любить щось нове, а потім мені набридає і воно мені вже не цікаве. Тут познайомився з Юрієм Мартюком – двократним чемпіоном України і навчився в нього трошки тайського масажу. А дівчинка Анастасія навчила мене такого (звичайного. – Ред.) масажу. Я задоволений», – розповів учасник реаліті-шоу «Золоті стажери»

Юрій Мартюк каже, що пан Орест вразив його цілеспрямованістю, мужністю та тим, що дуже все швидко схоплював усе, чого його вчили. «У нас не відчувалася різниця у віці, ніби ми на одному рівні. Професійні колеги», – зазначив пан Юрій.

Робота кипить від 8 ранку, встигаємо вихопити з творчого процесу Вікторію Хому, вона автор, сценарист та ведуча «Золотих стажерів».

«Настрій такий і ейфорія, і трошки не знаєш за що хапатися, бо роботи дуже багато. Ми вже з командою працюємо шосту годину, а ще треба стільки ж, якщо не більше. Ми намагаємося все охопити», – каже Вікторія Хома

А поки пан Орест опановує фах масажиста, ще одна учасниця шоу 50-річна Іванна Левіцька стала грумером (Фахівець з догляду за твариною. Своєрідний стиліст для домашньої твариниРед.)  До цього жінка все життя пропрацювала кравцем. Зізнається, спочатку від нової професії була спантеличена, але вирішила спробувати і не пошкодувала.

«Наші старші люди можуть мінятися кардинально і зі швейного попасти в грумінг. Це великий шок для мене, але я щаслива», – ділиться своїми враженнями учасниця реаліті-шоу Іванна Левіцька.

Та це ще не все – після ознайомлення з новим фахом на пані Іванну та всіх інших учасників чекають ще й провокації від зіркових гостей та акторів. Чи вдасться «золотим стажерам» гідно витримати перевірку – про це вже дивіться у шоу.

«У нас буде 5 серій і у кожній з них ми будемо намагатися дивувати нашого глядача. Тут буде і перевтілення, і екстремальні випробування, яке учасники теж чекають з нетерпінням. І це ще не все – у нас буде багато цікавого. Впевнений, що глядачі NTA будуть чекати з нетерпінням наступних серій», – розповів ведучий реаліті-шоу Максим Романюк.

Прем’єру реаліті-шоу дивіться вже в кінці червня. Це буде історія про великі зміни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі