НТА > НОВИНИ > Новини світу > 17-річний мешканець Індії продав свою 26-річну дружину. Він хотів смартфон і пообідати

17-річний мешканець Індії продав свою 26-річну дружину. Він хотів смартфон і пообідати

199

Мешканець індійського штату Одіша, якому виповнилося лише 17 років, через місяць після весілля продав свою 26-річну дружину. На вторговані кошти, за його ж словами, він купив смартфон і пообідав.

Про це повідомила індійська газета Hindustan Times. Інцидент стався ще в серпні. Юнак продав свою дружину 55-річному мешканцю штату Раджастан. Хлопець оцінив свою дружину у 180 тисяч рупій (приблизно 2,4 тисячі доларів).

Слідство з’ясувало, що подружжя приїхало нібито працювати на цегельний завод. Через деякий час хлопець повернувся додому сам, повідомивши рідним, що жінка його покинула.

Вторговані кошти юнак, як він сам розповів, витратив на новий смартфон, а також пообідав.

Однак родичі не повірили у це та звернулися у поліцію. Правоохоронці доволі швидко з’ясували, де перебуває жінка, але не змогли безперешкодно її повернути.

Один з поліцейських розповів виданню, що місцеві мешканці не дозволили правоохоронцям забрати жінку назад, наполягаючи, що її купили за 180 тисяч рупій. Проте індійські правоохоронці все ж змогли визволити постраждалу.

Як повідомляється, хлопець вже постав перед судом. Його визнали винним у торгівлі людиною та відправили в колонію.

Нагадаємо, що в середині жовтня 70-річна жінка в Індії народила хлопчика за допомогою екстракорпорального запліднення.

У вересні скорочення випадків захворювань на коронавірус дозволило представникам влади Індії заявити про плани відкрити країну для іноземних туристів. Таке сталося вперше за півтора року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі