НТА > НОВИНИ > Новини світу > 20 місяців очікування весілля. Чоловіка не випускали з країни через коронавірус

20 місяців очікування весілля. Чоловіка не випускали з країни через коронавірус

Врешті-решт австралійська влада вирішила дозволити чоловікові поїхати до коханої жінки в Англію

118

В англійському графстві Бакінгемшир 9-го січня відбулося весілля 72-річного австралійця Кріса Квілі та 69-річної британки Пенні Стівен. Квілі зробив пропозицію Стівен ще 2021-го року, але через коронавірусні обмеження пара не могла зустрітися і відгуляти весілля.

Про це повідомив BBC. Стівен і Квілі познайомилися ще у травні 2015-го року в Іспанії під час паломництва шляхом святого Якова.

Обидвоє закохалися й відтоді час від часу навідувалися одне до одного в гості. У лютому 2020-го Пенні повернулася з Австралії та чекала на Кріса – але через COVID-19 країни ввели локдауни та суттєво обмежили авіасполучення.

На час обмежень закохані телефонували одне одному. Під час однієї з таких сесій Квілі зробив Стівен пропозицію.

В Австралії коронавірусні обмеження були одними з найсуворіших у світі – зберігалися вони навіть деякий час після початку вакцинальної кампанії. Але коли про історію Квілі та Стівен розповіли медіа, австралійська влада вирішила дозволити чоловікові поїхати до коханої жінки в Англію.

У жовтні 2021-го року молодята вперше за півтора року зустрілися в аеропорту «Хітров», а 9-го січня 2022-го року зіграли весілля. Для родичів Кріса, які залишилися в Австралії та не змогли приїхати, влаштували пряму трансляцію.

«Тепер ми чоловік і дружина. На це пішло багато часу, було багато випробувань, але тепер ми це зробили-зробили-зробили!», – емоційно висловилася Пенні Квілі.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року 30-річна японська принцеса Мако вийшла заміж за юриста і ровесника Кей Комуро. Тепер їй доведеться покинути королівську сім’ю і стати звичайною громадянкою Японії, взяти прізвище чоловіка й отримати паспорт.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі