НТА > НОВИНИ > 25-річний офіцер закрив собою побратима від вибуху гранати

25-річний офіцер закрив собою побратима від вибуху гранати

295

На одному з навчальних полігонів на Миколаївщині офіцер Богдан Федосенко, який проходить службу у військовій частині А0598, за декілька секунд до можливої загибелі врятував життя підлеглому.

Про це повідомляє Командування сил логістики.

«Під час проведення занять із вогневої підготовки, а саме – метання бойових гранат, старшого лейтенанта Федосенка призначили керівником на навчальному місці. Побачивши, що військовослужбовець кинув гранату, яка скотилася на бруствер, керівник зреагував миттєво – оцінивши обстановку, не вагаючись, відштовхнув від місця вибуху гранати сержанта Романа Шубіна та закрив його собою, таким чином врятував життя підлеглому», – розповіли у підрозділі.

Внаслідок вибуху гранати Федосенко отримав осколкове поранення та травми.

«У військовому госпіталі йому надали всю необхідну допомогу. На військовослужбовця чекає реабілітація, однак він стверджує, що почувається добре і вже хоче повернутися до військового строю», – кажуть у командуванні.

Про надзвичайну відповідальність військового розповіли і його колеги.

Богдан Федосенко закінчив Військову академію м. Одеси і за два з половиною роки служби у військовій частині проявив себе як справжній герой.

Командування підготувало клопотання на ім’я Головнокомандувача ЗСУ про заохочення старшого лейтенанта Федосенка.

Для офіцера це стане подвійним святом, адже порятунок стався перед днем його народження, і, можливо, ще й отримає заохочення від командування.

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі