НТА > ФОТОРЕПОРТАЖІ > Збройні сили України у фото. Як виглядає українська армія сьогодні

Збройні сили України у фото. Як виглядає українська армія сьогодні

Збройні сили України за 30 років пройшли шлях від армії, що дісталася у спадок від СРСР до війська, яке на війні боронить Незалежність держави

352

Сьогодні, 6 грудня, українці відзначають День Збройних сил України. Саме в цей день 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні сили України», «Про оборону України», а 13-го грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України, які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська.

2014 рік став для Збройних Сил України перевіркою на мужність, витривалість, вірність Військовій присязі та відданість народу України та увійшов в історію як рік відродження української армії.

Водночас  російська агресія проти України зумовила численні жертви й матеріальні втрати. Для її відбиття українське суспільство зібрало всі сили, що виявилось, зокрема, у широкому волонтерському русі на підтримку армії та припливу добровольців у силові структури.

Чисельність Збройних сил України значно збільшилась – у лютому 2021 року це майже 246,5 тисяч осіб. Сформована ціла низка нових частин, відповідно до нових вимог перебудована структура управління.

Якими сьогодні є Збройні сили України, дивіться у підбірці світлин NTA.

 

 

За матеріалами ЗСУ та відкритих джерел

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі