НТА > НОВИНИ > 300 сирійських найманців прибули до РФ для участі у війні проти України, – NYT

300 сирійських найманців прибули до РФ для участі у війні проти України, – NYT

Рашисти запропонували їм жалування 1200 доларів на місяць протягом шести місяців з премією 3000 доларів після повернення до Сирії

450

Сотні сирійських бойовиків прямують до Росії для участі у війні проти України, а перші 300 з них вже прибули до РФ.

Про це передає  The New York Times.

Перший контингент з близько 300 осіб уже прибув до Росія для проходження військового вишколу перед відправкою в Україну. Ідеться про військових підрозділу сирійської армії, який тісно співпрацює з рашистами, котрі воювали в Сирії на боці Башара Асада під час сирійської війни.

Ще чимало бойовиків на підході. Вербувальники по всій Сирії складають списки охочих, яких має перевірити сирійська служба безпеки, перед тим як передати Росії.

Відзначається, що мотивацією участі сирійських бойовиків у війні є гроші. Вербувальники обіцяють, що їх не залучатимуть до бойових дій, а доручатимуть їм, наприклад, охорону складів чи паливних баз.

Вербувальник на умовах анонімності розповів, що росіяни для війни в Україні хочуть завербувати 16 тисяч сирійців. За його словами, це мають бути чоловіки у віці від 20 до 45 років й важити від 50 до 90 кг. Перевагу віддають тим, хто має бойовий досвід. Їм обіцяють платню від 1000 до 2000 доларів на місяць.

Приблизно 300 солдатів, які вже перебувають у Росії, представляють 25-ту дивізію сирійської армії, відому як Tiger Forces, що вважається елітною й тісно співпрацює з російськими військовими. Росіяни запропонували їм жалування 1200 доларів на місяць протягом шести місяців з премією 3000 доларів після повернення до Сирії.

У разі смерті їхнім сім’ям обіцяно 2800 доларів, плюс по 600 доларів на місяць упродовж року.

Нагадаємо: в останні роки внаслідок війни Сирія перетворилася на експортера найманців. Їх посилають у гарячі точки в Лівію, Азербайджан, Центральноафриканську Республіку, а тепер і в Україну.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"