НТА > НОВИНИ > Спорт > Білоруська спортсменка Тимановська продала свою олімпійську медаль за $21 тисячу

Білоруська спортсменка Тимановська продала свою олімпійську медаль за $21 тисячу

178

Білоруська легкоатлетка Христина Тимановська продала на eBay свою срібну медаль за Європейські ігри-2019, які проходили в Мінську, за 21 тисячу доларів. Гроші вона передасть на підтримку спортсменів.

Про це повідомляє білоруський “Фонд спортивної солідарності“.

Тімановська виставила на продаж медаль за забіг на 100 метрів серед жінок. Початкова ціна лота була 5 тисяч доларів (130 тисяч гривень). Хто придбав нагороду, не розголошується.

Навіть не очікувала, що її придбають за таку суму. Покупця поки не знаю, але хотіла б із ним познайомитися“, – сказала Тімановська.

Згодом виконавчий директор Фонду спортивної солідарності Олександр Опейкін розповів, що медаль продана і оплачена покупцем зі США з дуже солідною історією угод на eBay.

Як відомо, Христину Тимановську, яка 2 серпня мала брати участь у кваліфікаційному забігу на 200 метрів на Олімпіаді в Токіо, представники білоруської влади намагалися насильно вивезти з Японії у Білорусь. Напередодні спортсменка різко розкритикувала білоруське спортивне начальство, яке поставило її для участі в естафеті 4 по 400 метрів без її відома.

Міжнародний олімпійський комітет звернувся до Національного олімпійського комітету Білорусі з вимогою дати вичерпні пояснення щодо ситуації з білоруською легкоатлеткою.

Згодом Польща запропонувала Тимановській гуманітарну візу, а потім і її чоловікові.

Зараз спортсменка перебуває у Варшаві.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі