НТА > НОВИНИ > Новини політики > Глава Пентагону запевнив Зеленського в підтримці у боротьбі з Росією

Глава Пентагону запевнив Зеленського в підтримці у боротьбі з Росією

220

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив про підтримку в боротьбі з російською агресією та допомогу Україні в її євроатлантичних прагненнях.

Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони США.

Президент України Володимир Зеленський найперше висловив співчуття американській стороні у зв’язку із загибеллю військових в Афганістані. Він зазначив, що українські військові були поруч з “вашими хлопцями” в Афганістані, допомагали зберегти життя тисяч людей. Також розповів, що відразу після його прибуття в США американський і український прапори були приспущені на честь загиблих героїв в Афганістані.

Ми прекрасно розуміємо це, тому що теж втрачаємо військових на сході України, де восьмий рік йде війна і де Україна захищає свій суверенітет і незалежність“, – сказав Зеленський.

Зокрема президент України висловив задоволення з приводу того, що Сполучені Штати підтримують Україну і подякував міністру оборони за підтримку і за те, що США “визнають суб’єкт цієї війни“. Він також висловив подяку за збільшення військової допомоги з боку США і за реабілітаційну підтримку поранених на сході.

Окрім того, Зеленський наголосив, що угоди, підписані між міністерствами оборони, – це крок вперед у відносинах між країнами.

Зараз складно говорити, наскільки історичними будуть ці документи і як вони виводять відносини на новий рівень, але я точно дуже цього хочу“, – заявив президент.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі