НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Вакарчук анонсував грандіозний подарунок Львівському університету

Вакарчук анонсував грандіозний подарунок Львівському університету

2331

Вокаліст та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук анонсував у Львові концерт з нагоди 360-річчя Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це він повідомив в Instagram.

 

Безкоштовний концерт відбудеться перед головний корпусом університету 18 вересня. Присвячений він батькові Святослава Вакарчука – Іванові Вакарчуку та колишньому ректору університету Франка.

«Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом – музику», – написав Вакарчук.

За словами Вакарчука, створення музичної групи тісно пов’язане з Львівським університетом. До слова, лідер гурту обіцяє також світлове шоу.

“Зате не інша історія – світлове шоу світового рівня, яке під час концерту обіцяє влаштувати наш друг і партнер Арвідас Буінаускас. Таким красивим і сяючим Львівський університет ми з вами, мабуть, ще не бачили ніколи”, – додав він.

Додамо, Святослав Вакарчук 6 червня цього року презентував у  Львові свій музичний проєкт під назвою «Оранжерея» у Львівському національному академічний театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Безкоштовний концерт у центрі Львова Вакарчук організовував ще у 2019 році.

Нагадаємо, що нещодавно Святослав Вакарчук став батьком. Новонародженого сина назвали на честь покійного батька – професора, Заслуженого діяча науки і техніки України, міністра освіта і науки України 2007-2010-го років Івана Вакарчука.

Оцініть новину
Клас!
14
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі