НТА > НОВИНИ > Новини політики > Зеленський розповів про враження від “чоловічої розмови” з Байденом

Зеленський розповів про враження від “чоловічої розмови” з Байденом

576

Президент України Володимир Зеленський розповів про двогодинні перемовини з президентом США Джо Байденом та озвучив найважливіші теми їхньої зустрічі.

Про це повідомляє Суспільне.

Спільну заяву України та США Зеленський назвав “достатньо потужною”, а також заявив, що візитом задоволений.

Окрім оборонної угоди є предметне питання і предметні пропозиції щодо безпеки в Чорному морі. Їх ми обговоримо під час візиту міністра оборони США до України“, – сказав він.

Також президент України анонсував близько 20 угод за підсумками зустрічей у США. Він повідомив, що Байден відзначив земельну та судову реформу в Україні.

Вступ до НАТО

Зеленський заявив, що Байден особисто підтримує вступ України до НАТО, але жодних термінів вступу України в НАТО озвучено не було.

Я відчуваю, я чув це, що президент особисто підтримує Україну щодо членства в НАТО“, – пояснив він.

Окуповані Крим та Донбас

Він розповів, що слово “Крим” звучало багато разів у контексті Кримської платформи і деокупації півострова. Також Зеленський передав Байдену свої пропозиції щодо формату переговорів про врегулювання ситуації на сході України.

Говорили про Донбас. Я говорив про формати, ми зацікавлені в імплементації з боку президента США, щодо формату мирного врегулювання. Я запропонував якийсь формат президенту, до зустрічі ми про це не говорили, і не надсилали пропозицій“, – пояснив президент.

“Північний потік-2”

Також однією з тем переговорів між президентами був газопровід “Північний потік-2”.

Якщо будуть порушуватися українські права і, якщо буде порушуватися питання енергетичної безпеки, США будуть готові до застосування санкцій політики”, – розповів Зеленський, додавши, що “з нашого боку це велика перемога“.

Тривалість зустрічі і особисте ставлення Байдена

На його думку, те, що замість однієї години зустріч тривала дві, свідчить про зацікавленість сторін у діалозі.

Не знаю, чи сталась хімія… Зустріч була продуктивна, не постійно в сонячній атмосфері, але така… чоловіча розмова. Від президента чув лише приємні слова, він розуміє, що складно“, – сказав президент.

Зеленський запевнив, що з боку президента США взагалі не було негативу стосовно України, до нього особисто чи до його команди.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі