НТА > НОВИНИ > Суспільство > На Львівщині демонтували 75-річний міст, під яким застрягали вантажівки

На Львівщині демонтували 75-річний міст, під яким застрягали вантажівки

413

У місті Жидачів Львівської області під час створення транспортної розв’язки на вул. Січових Стрільців демонтували залізничний міст, щоб він не заважав проїзду великогабаритного транспорту.

Про це повідомляє пресслужба Жидачівської міської ради.

«Залізничний міст збудували у 1946 році під час будівництва Жидачівського целюлозно-паперового комбінату. Він розташований на вул. Січових Стрільців, яка є частиною М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка й стала частиною «Дороги Єдності» – нової траси Стрий – Ізварино, що з’єднає Львівську та Луганську області.

Поблизу залізничного моста будують нову транспортну розв’язку, тож, аби міст не заважав проїзду великогабаритного транспорту, його демонтували», – йдеться в повідомленні міськради.

Демонтаж цієї споруди дозволить вирішити питання організації руху транзитного великогабаритного транспорту, які раніше змушені були здійснювати об’їзд ( вул. Тернопільська – вул. Каштанова).

«Під цим мостом неодноразово застрягали вантажівки. Перед мостом стоїть знак, що під нього можуть проїжджати вантажівки висота яких не перевищує 3, 2 м. Натомість водії вантажівок не завжди цей знак помічали. Більше того,  GPS навігатор прокладав дорогу під міст, не відображаючи його на карті.  Тому, вважаю, що демонтаж цього моста значно полегшить роботу водіям великогабаритного транспорту», – прокоментував журналістам НТА водій вантажних перевезень Тарас Колосевич.

Нагадаємо, що дорогу Стрий – Ходорів почали ремонтувати на початку літа. У межах ремонту замінять дорожнє покриття, а на перехресті доріг М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка та Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш та у самому Жидачеві облаштують однорівневі кільця. Ремонт виконує компанія «Онур конструкціон інтернешнл» за 1,48 млрд грн.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі