НТА > НОВИНИ > Кримінал > У Києві СБУ викрила рекламників, які сім років піарили окупантів Криму та Донбасу

У Києві СБУ викрила рекламників, які сім років піарили окупантів Криму та Донбасу

206

В Києві викрили рекламну агенцію, яка займалася розробкою інформаційних кампаній для терористичних організацій «Л/ДНР» та окупаційної влади Криму.

Про це повідомляє пресцентр Служби безпеки України.

Кіберфахівці зазначають, що фірма почала працювати над пропагандистськими матеріалами ще у 2014 році. «Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських бігбордів, які розміщували в ОРДЛО, Криму та поширювали через місцеві ЗМІ», – йдеться в повідомленні.

В ході розслідування СБУ встановила, що у матеріалах були явні заклики до розколу та федералізації України. Зокрема, серед «архівів» агенції за попередні роки, які вдалося вилучити працівникам СБУ, є макети та готова продукція із надписами: «Харьковская республика», «Одесская республика», «Родина у нас у всех одна – Россия. Глава ДНР А.В. Захарченко» тощо.

 

Також рекламники підготували серію кампаній для сепаратистів із гаслами: «Сохранили мир! Обеспечим стабильность. Крым Единая Россия», «Весна победы нашей. Крым Единая Россия», «Год Крымской весны. Наш выбор-наша победа!», «Прорвем любые блокады. Сергей Аксёнов. Глава республики Крым. Крым новых возможностей».

За попередньою інформацією, агенція в Києві є дочірньою компанією московської фірми і повністю контролюється громадянами РФ.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів справи.

Наразі СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі