НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Дроздов пояснив, чому Зеленського у США не зустрічали з гімном і прапорами

Дроздов пояснив, чому Зеленського у США не зустрічали з гімном і прапорами

217

Візит Володимира Зеленського до США був трактований Америкою як робочий. За усіма дипломатичними протоколами він не передбачає гімну та інших почестей.

Про це в ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив журналіст і телеведучий Остап Дроздов.

Він вважає, що зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом – суто декларативна, по-факту потрібна,  але цілком можливо, що українська держава її не використає.

Окрім цього Остап Дроздов додав, що цей візит був виключно робочим і не передбачав певних урочистостей.

«Українське суспільство обурилося неналежним прийомом. Мовляв, що колись президента зустрічали з прапорами і всіма почестями, а цього якось так, що прийшли працівники аеропорту, помахали ручкою і поїхали. Але перш за все треба сказати, що Америкою цей візит був трактований як робочий. За усіма дипломатичними протоколами це не державний візит, який вимагає гімну та інших почестей», – зауважив гість програми.

Нагадаємо, 31 серпня президент Володимир Зеленський розпочав триденний робочий візит до Сполучених Штатів Америки. Українська офіційна делегація прибула до Вашингтону де протягом двох днів провела близько 20 важливих зустрічей на яких було ухвалено низку двосторонніх стратегічних угод. Зокрема, міністри оборони України та США домовилися про співпрацю у сфері безпеки в Чорному морі, про створення спільних систем озброєння та обміну розвідданими, а з керівником NASA — про співпрацю у космічній галузі.

1 вересня Зеленський зустрівся з Джо Байденом. Перемовини спочатку відбулися у складі делегацій, а потім президенти спілкувалися у форматі тет-а-тет близько години. За підсумками переговорів сторони оприлюднили спільну заяву.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі