НТА > НОВИНИ > Суспільство > Хлопчик з Миколаївщини став наймолодшим “Героєм-рятувальником-2021”

Хлопчик з Миколаївщини став наймолодшим “Героєм-рятувальником-2021”

180

Школяр Максим Мотуз врятував першокласника, який борсався взимку у холодній річці, та став наймолодшим лауреатом Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року».

Про це повідомляє ДСНС України.

Юний герой з Миколаївщини одного дня у лютому повертався додому після уроків та почув благання про допомогу, яке лунало з боку річки. Максим одразу побіг до берега, де побачив у воді маленького хлопчика. Школяр не розгубився, схопив гілку дерева та кинувся на допомогу. Маленькому герою довелось проповзти кригою 2,5 метри, щоб за допомогою цієї ж гілки витягти дитину.

Як розповідає директорка ЗОШ №3 Первомайська Олена Руденко, “він його мокрого, ще й з портфелем ззаді, вів аж туди до мостіка. Поки його не зустріла сестричка.”

До слова, мета Всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року» – це привернути увагу людей до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятівника, формування довіри громадян до Служби порянку, а також виховання молоді на прикладі героїчних вчинків. Тому акція “Герой-рятувальник року” висвітлює непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі