НТА > НОВИНИ > Суспільство > Українка вперше за 15 років перемогла у міжнародному конкурсі краси

Українка вперше за 15 років перемогла у міжнародному конкурсі краси

331

Українка Валерія Байрамова вперше за 15 років здобула перемогу на американському конкурсі краси Ms. World International.

Про це повідомив у Instagram оргкомітет конкурсу Ms. Ukraine World International.

Киянка Валерія Байрамова розповідає, що “коли почула саме своє ім’я, то захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність”.

“Пишаюся тим, що змогла отримати для моєї країни таку важливу, знакову і довгоочікувану перемогу”, – поділилася враженнями королева, Ms. World International 2021.

Національний директор Ms. Ukraine World International 2021 Альона Бойко розповідає, що цю перемогу привезли як подарунок Україні в рік, коли ми святкуємо 30-річчя Незалежності.

“Ми змогли зробити те, чого до нас ніколи не робили. Наша Валерія змогла привезти в Україну в 2021 році головну корону Ms. World International. І я дуже пишаюся, тому що ми привезли цю перемогу як подарунок Україні в рік, коли святкуємо 30-річчя Незалежності України”, – сказала Бойко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ms Ukraine World International (@ms.ukraine.worldinternational)

Окрім Валерії, у конкурсі цього року брали участь ще три українки: Ксенія Агібалова (Київ), яка увійшла в Топ-3, Ольга Кричильськ (Рівне) і Юлія Сосюкіна (Харків).

Всього у конкурсі взяли участь 56 конкурсанток з 27 країн світу, а також з 22 штатів Америки.

Додамо, Ms. World International – конкурс з п’ятнадцятирічною історією, який щорічно об’єднує найкрасивіших та найвидатніших жінок.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі