НТА > НОВИНИ > Спорт > Частина української збірної повернулася з Токіо

Частина української збірної повернулася з Токіо

129

Частина української збірної у неділю повернулася з Паралімпійських ігор у Токіо, де завершили змагання.

В аеропорт «Бориспіль» прибули 126 осіб: тренери, медики, спортсмени та президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич, передає Громадське.

Серед тих, хто повернувся – плавець Максим Крипак, який став найтитулованішим спортсменом Паралімпійських ігор у Токіо; настільний тенісист Іван Май, який здобув дві «бронзи»; паралімпійська чемпіонка зі стрибків у довжину Оксана Зубковська.

Зустрічав паралімпійців міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він подякував спортсменам, тренерам, лікарям та Паралімпійському комітету за результати на Іграх.

Ще частина спортсменів та делегації мають повернутися в Україну вночі 6 вересня. Імовірно, йдеться і про команду зі стрільби, яка завершила змагання лише 5 вересня.

Як повідомлялося, Україна завершила Паралімпіаду в Токіо із 98 медалями та посіла 5-те місце за кількістю нагород і 6-те – у загальнокомандному заліку.