НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві демонтували пам’ятник на честь “дружби” з Москвою

У Києві демонтували пам’ятник на честь “дружби” з Москвою

552

У столиці демонтували пам’ятний знак на честь “дружби”  міст Києва та Москви, який знаходився у сквері по вулиці Маршала Якубовського, 8.

Про це повідомляють на сайті Київської міської ради.

Комунальники виконали рішення Київської міської ради від 8 липня 2021 року.

В Київській міській раді зазначили, що пам’ятник демонтували через чисельні звернення громадян у Києві. «З метою забезпечення інтересів громади столиці виникла необхідність щодо демонтажу пам’ятного знаку. Адже в результаті тимчасової окупації державою‑агресором частини території̈ України та грубого порушення принципів і норм міжнародного права потрібно захищати інтереси держави у всіх сферах діяльності. Держава-агресор загрожує збереженню суверенітету України, всупереч мирним угодам. У результаті пам’ятні знаки на честь дружби втратили свій сенс і викликають значний суспільний резонанс», – йдеться у повідомленні.

Демонтований пам’ятний знак наразі зберігається в Голосіївській РДА та має стати експонатом майбутнього музею тоталітаризму.

Нагадаємо, що пам’ятник на честь дружби Києва та Москви було встановлено у серпні 2001 року. Тоді Голосіївський район називався Московським. У 2015 році активісти розмалювали монумент у синьо-жовті кольори. У липні 2021 року Київська міська рада через численні звернення мешканців столиці ухвалила рішення про демонтаж монумента.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі