НТА > НОВИНИ > Новини світу > Від ПАРЄ на вибори до Росії поїдуть аж п’ять спостерігачів

Від ПАРЄ на вибори до Росії поїдуть аж п’ять спостерігачів

371

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) відправить п’ятьох спостерігачів за виборами в Росії.

Команда буде працювати в Москві з 17 по 19 вересня, інформує Радіо Свобода.

Члени місії планують зустрітися з представниками різних партій, місцевими спостерігачами, співробітниками ЗМІ, громадськими активістами, а також зі співробітниками Центрвиборчкому Росії. За підсумками роботи буде підготовлена доповідь. Вона ляже в основу звіту про те, як Росія дотримується зобов’язань в електоральній сфері“, – йдеться у повідомленні.

ПАРЄ зазначила, що провести повноцінну місію цього року не вийде через епідеміологічну ситуацію, а також тому що в Росію на майбутні вибори не приїдуть їхні міжнародні партнери – спостерігачі від ОБСЄ.

Посилаючись на пандемію, російська влада скоротила число допущених спостерігачів на майбутні вибори з 500 до 60. Організація з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) вперше з 1993 року не направить на вибори до Росії свою спостережну місію.

Як відомо, 17-19 вересня росіяни голосуватимуть на виборах депутатів нижньої палати парламенту, Держдуми, 39 регіональних парламентів, а також дев’яти губернаторів.

Перед виборами Кремль посилив переслідування опозиційних політичних діячів і незалежних ЗМІ. Деяким опозиційним діячам також заборонено брати участь у голосуванні, більшість із них пов’язані з політичною мережею ув’язненого опонента Кремля Олексія Навального.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі