НТА > НОВИНИ > Поліція визначилась із основною версією загибелі мера Кривого Рогу

Поліція визначилась із основною версією загибелі мера Кривого Рогу

193

Постріл, внаслідок якого загинув мер Кривого Рогу Костянтин Павлов, було зроблено 15 серпня орієнтовно о 6:45 ранку.

Про це повідомляє управління комунікації Нацполіції України.

Приблизний час пострілу, за результатами відпрацювання прилеглої території, після встановлених додаткових свідків і очевидців, додаткових камер, які знаходилися поруч на будинках з будинком Павлова, слідство прийшло ближче до конкретного висновку, що саме о 6:45 ранку відбувся фатальний постріл, за результатами якого Павлов загинув“, – поінформував заступник начальника Головного управління – начальник слідчого управління ГУНП у Дніпропетровській області Олег Сліпчук.

За його словами, на самому місці події були виявлені 4 камери відеоспостереження, і одна з них знаходилася всередині будівлі, а саме – у холі будинку, де проживав Павлов.

За результатами огляду цього відео співробітники поліції і слідчі встановили, що Павлов тривалий період часу знаходився у будинку сам. Тобто, у ніч перед цією подією будь-яких сторонніх осіб, і будь-якої інформації, яка б свідчила про перебування інших осіб, при перегляді камер відеоспостереження не було встановлено“, – зазначив Сліпчук.

Він сказав, що у ході розслідування слідчі за участю криміналістів у галузі балістичної експертизи, судово-медичних експертів провели слідчий експеримент, у ході якого було відтворено обстановку події, можливу траєкторію пострілу тощо.

І можемо свідчити, що смерть Павлова наступила безпосередньо після одного пострілу з близької відстані“, – поінформував правоохоронець.

Заступник начальника управління Головного слідчого управління Національної поліції України Микола Батюк повідомив, що наразі у кримінальному провадженні для встановлення обставин загибелі потерпілого допитано понад 180 осіб.

За словами Батюка, в крові загиблого жодних спиртів та наркотичних засобів виявлено не було.

«За результатами досудового розслідування, з урахуванням висновків судових експертиз, показів свідків та інших даних, встановлених під час проведення слідчих та розшукових дій, даних, отриманих в ході слідчого експерименту, версію скоєння умисного вбивства та інсценування самогубства спростовано. На сьогодні Головне слідче управління основною версією смерті розглядає самогубство, скоєне з мотивів, які можуть бути пов’язані з особистим життям потерпілого та його перебуванням на посаді мера. Разом із тим все ж таки слідство не відкидає версію доведення до самогубства з тих же мотивів», – повідомив Микола Батюк.

Нагадаємо, що 15 серпня стало відомо про смерть мера Кривого Рогу, депутата від ОПЗЖ Костянтина Павлова. Тіло мера знайшли у власному будинку, поруч з ним лежала рушниця.

Розглядалися три версії щодо цієї події: вбивство, самогубство, необережне поводження зі зброєю.  Поліція також не виключала також, що Павлова довели до самогубства.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі