НТА > НОВИНИ > Зеленський підписав указ про персональні санкції, відомі прізвища

Зеленський підписав указ про персональні санкції, відомі прізвища

416

Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 7 вересня 2021 року “Про внесення зміни до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Указ №458/2021 опублікований на сайті Офіційного представництва Президента.

Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 7 вересня 2021 року “Про внесення зміни до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” (додається)“, – йдеться в документі.

У додатку до указу зазначається, що санкції вводяться щодо Калініної Ольги Миколаївни строком на три роки.

Ці санкції РНБО запровадила ще 20 серпня РНБО. Тоді були запроваджені обмежувальні заходи щодо народного депутата України Андрія Деркача та інших осіб, які потрапили під санкції США.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, запроваджено повний пакет санкцій проти Ігоря Гужви та афілійованих з ним компаній, а також проти Галини Солнцевої й Любові Лукашиної, які займаються протиправною діяльністю на території України. Також застосовані санкції проти Алли Бондаренко, Анатолія та Ольги Шаріїв.

Додатково були запроваджені санкції проти одного з ватажків незаконного угруповання на тимчасово окупованій території Донецької області Дениса Пушиліна, який реєструє медійні ресурси на окупованій території Донецької та Луганської областей.

Раніше, 20 серпня Зеленський указом №376/2021 увів у дію рішення РНБО про санкції проти фізичних осіб Ігоря Гужви, Ганни Солнцевої та Любові Лукашиної, а також проти ТОВ “Ласмак”, “Маджері” і “Смарт медіамережа”.

Іншим указом №375/2021 глава держави увів у дію рішення щодо санкцій проти Алли Бондаренко, Анатолія Шарія, Ольги Шарій, а також проти ТОВ ”Інформаційне агентство “Шарій.нет”.

Нагадаємо, що в червні на засідання РНБО ухвалили рішення про введення санкцій проти олігарха Дмитра Фірташа і російського бізнесмена Павла Фукса.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі