НТА > НОВИНИ > Культура > Українка перемогла в конкурсі краси Ms. World International

Українка перемогла в конкурсі краси Ms. World International

539

Вперше за 15 років існування американського конкурсу краси Ms. World International в ньому виграла українка. Переможницею стала Байрамова Валерія з Києва, повідомляється на сторінці Ms.Ukraine World International в Instagram.

Валерія розповіла, що це був дуже хвилюючий момент в її житті й вона пишається нагородою і що всі величезні зусилля, вся важка робота, яку вона виконала при підготовці до конкурсу, були недаремними. Коли вона почула своє ім’я після слів «найкрасивіша жінка світу», Валерія спочатку навіть не повірила своєму щастю.

«Коли я почула саме своє ім’я, мені захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність, а не прекрасний сон. Щоб описати ці відчуття – не вистачить слів в одному словнику. Це можна тільки пережити. Пишаюся тим, що змогла отримати для моєї країни таку важливу, знакову і довгоочікувану перемогу. Всім, хто надихав і підтримав, посилаю частинку свого серця, повного радістю здійснених мрій», – каже Валерія.

Валерія була не єдиною представницею України в Ms. World International 2021. Крім неї в конкурсі брали участь: Ксенія Агібалова (Київ) – Ms. World International 2021 Petite, яка увійшла в ТОП-3, Ольга Кричильськ (Рівне) – Mrs. Universe 2 021 і Юлія Сосюкіна (Харків) – Ms. World International 2021 Premier. Всього в конкурсі взяли участь 56 дівчат. Вони були представницями 22 штатів Америки, а також 27 країн світу.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі