НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Хусті вулицю Терешкової перейменували на честь загиблого українського бійця Мирослава Мисли

У Хусті вулицю Терешкової перейменували на честь загиблого українського бійця Мирослава Мисли

816
У місті Хуст Закарпатської області вулицю, яку було названо на честь депутатки «Єдиної Росії» Валентини Терешкової, перейменували на честь загиблого на фронті командира взводу штурмової роти “Карпатська Січ” 93-ї бригади Холодний Яр молодшого лейтенанта Мирослава Мисли.
Про це написав журналіст Олександр Рудоманов у себе на сторінці Facebook.
“У Хусті вулицю Терешкової перейменували на честь командира взводу окремої зведеної штурмової роти “Карпатська Січ” 93-ї омбр Мирослава Мисли, який загинув 2 жовтня 2016 поблизу села Кримське Луганської області. Дізнався про це сьогодні, коли отримав відповідь на запит від Хустської міськради”, – написав він.
Довідка
Мирослав Мисла з позивним “Мисливець” був істориком за фахом, членом ВО “Свобода” та проводу ВГО “Сокіл”. Пішов захищати батьківщину у 2014 році, з початком бойових дій на сході. Був добровольцем чоти “Карпатська Січ”, офіцером та згодом командиром чоти 8-ї роти 3-го механізованого батальйону 93-ї бригади Холодний Яр. Загинув 2 жовтня 2016 року під час зіткнення поблизу селища Кримське на Луганщині.
У січні 2017 року тодішній міський голова Харкова Геннадій Кернес відкинув пропозицію перейменувати проспект Героїв Сталінграда на честь загиблого героя АТО, випускника Харківського університету Мирослава Мисли.
Петиція про перейменування проспекту на честь харківського студента-націоналіста (автор – Вадим Поздняков) була подана 1 листопада 2016 року й набрала потрібні для розгляду 5 тисяч голосів, навіть 5354. Однак у відповіді Кернеса йшлося, що назва “Героїв Сталінграда” не підпадає під дію закону про декомунізацію, тому перейменовувати проспект не будуть.
Зазначимо, що Валентина Терешкова є чинним депутатом Державної думи РФ від партії “Єдина Росія” і голосувала за анексію Криму 2014 року та за надання дозволу президентові РФ вводити російські війська на територію України.
Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі