НТА > НОВИНИ > Суспільство > COVID-довідки у вчителів перевірятимуть на достовірність

COVID-довідки у вчителів перевірятимуть на достовірність

436

Міністерство охорони здоров’я буде перевіряти на достовірність документи про щеплення чи протипокази до вакцинації, які надають працівники шкіл.

Про це повідомив головний санітарний лікар України Ігор Кузін.

За словами санлікаря, МОЗ уже має інформацію по кожній школі щодо  кількості персоналу та працівників, які вакцинувалися проти COVID-19.

Безумовно, ми отримуємо, формально і неформально, довідки про медичні протипокази, а інколи навіть підроблені довідки, які пред’являються в закладах освіти.  І в нас налагоджена співпраця з МВС і СБУ, щоби не лише перевіряти ці довідки, а фіксувати, що ці довідки є підробленими, і з’ясовувати, де вони були придбані“, – заявив Ігор Кузін.

Наразі за створення та розповсюдження підроблених документів, які стосуються санітарних обмежень чи протидії захворюванням, в Україні встановлена кримінальна відповідальність (стаття 325 Кримінального кодексу).

Зазначимо, що раніше голова комітету з питань здоров’я нації Верховної Ради України, народний депутат Михайло Радуцький на своїй сторінці Facebook  повідомив про продаж підроблених тестів та сертифікатів про вакцинацію. Журналіст розповів, що злочинці створюють у Telegram та інших месенджерах групи, де рекламують власні послуги, переконуючи учасників у «справжності» підроблених документів. Це все, за його словами,  перетворюється на справжню нелегальну індустрію.

Також у  Києві викрили організаторів, які підробляли ПЛР-тести.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі