НТА > НОВИНИ > Новини світу > Росія фейками напередодні військових навчань намагається дискредитувати ЗСУ

Росія фейками напередодні військових навчань намагається дискредитувати ЗСУ

130

Російська Федерація на фоні проведення стратегічних військових навчань уже запустила активну інформаційну пропагандистську кампанію та намагається дискредитувати Збройні Сили України та вище військово-політичне керівництво держави.

Про це повідомляє АрміяInform. 

Незабаром в Україні стартують стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднані зусилля — 2021». Заплановано, що військові навчання проведуть практично на всіх військових полігонах України, а також в акваторіях Чорного та Азовського морів. Маневри  відбуватимуться за участю всіх видів та родів військ Збройних Сил України, а також підрозділів іноземних партнерів України. В навчаннях візьмуть участь іноземні представники та підрозділи від 15 країн-членів НАТО та країн-партнерів. Це свідчить про солідарність та потужну підтримку з боку наших міжнародних партнерів.

Практично водночас на вересень 2021 року заплановано проведення спільних військових навчань Збройних сил Росії та Білорусі «Захід-2021», які потенційно становлять загрозу для України. “Збільшується ймовірність агресії проти нашої держави. Навчання відбуватимуться не лише на території Білорусі та Росії, але й на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей”, – зазначають в Міністерстві оборони України.

“Навчання в Україні ще не розпочалися, а Кремль вже запустив агресивну інформаційну кампанію з дискредитації українських Збройних Сил та вищого військово-політичного керівництва держави”, – йдеться у повідомленні.

Керівник дослідних проєктів Центру соціального інжинірингу «Ранд» Дмитро Громаков повідомив, що наразі зафіксовано старт інформаційної пропагандистської кампанії РФ проти ЗС України. За його словами, через соціальні мережі, у Фейсбук, Телеграм-канали та українські ЗМІ, які активно підхоплюють російські наративи, розповсюджується інформація про нібито «різке і масове захворювання учасників навчань зі складу ЗС України на COVID-19». Дмитро Громаков зауважує, що РФ використовує увесь інструментарій та доступні майданчики інформаційного впливу на українське суспільство.

Своєю чергою директором Міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко повідомив, що  Російська Федерація у звичній для себе манері, у будь-який спосіб, намагається дискредитувати Збройні Сили України. “Країна-агресор робить все для того, щоб нівелювати чи принизити боєздатність Збройних Сил України, їхню готовність до оборони держави. З цією метою відбуваються інформаційні провокації вже на етапі підготовки та безпосередньо під час проведення будь-яких військових навчань в Україні. Першою цільовою аудиторією цієї інформаційної кампанії є самі росіяни. Адже будь-яка активність, демонстрація високого рівня боєздатності, якого набули ЗС України протягом останніх років, викликають істерично-панічні ноти в російських пропагандистів”, – повідомив Юрій Кочевенко.

За його словами, навчання «Об’єднані зусилля — 2021» відбудуться в штатному режимі, жодні інформаційні провокації Російської Федерації проти України не зможуть їх зупинити. “Навчання «Об’єднані зусилля — 2021» мають продемонструвати готовність України дати відсіч російській агресії. Будуть відпрацьовані різноманітні сценарії навчання з ведення операцій силами оборони. Водночас на навчаннях будуть відпрацьовані ймовірні сценарії протидії інформаційним диверсіям РФ, які спрямовуватимуться проти України”, — зауважив директор Міжнародного центру протидії російській пропаганді.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі