НТА > НОВИНИ > Суспільство > У держбюджеті не вистачає грошей на субсидії

У держбюджеті не вистачає грошей на субсидії

216

Кабінет міністрів проситиме Верховну Раду додатково виділити 12 млрд гривень на виплату субсидій на житлово-комунальні послуги.

Про це під час години запитань до уряду в Верховній Раді повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

В державному бюджеті, за словами міністра, на субсидії було заплановано менше 37 млрд гривень, з яких 35,2 млрд гривень уже використано. Залишку коштів вистачить, щоб виплатити субсидії тільки до початку опалювального сезону.

“До кінця року, за підрахунками Міністерства соціальної політики, потрібно буде ще 12 млрд гривень. Будемо звертатися до народних депутатів і просити підтримати зміни в бюджет”,  – зазначив  Денис Шмигаль.

Відповідний законопроєкт планують подати в Раду наступного тижня.

Зазначимо, що раніше очільник Міністерства фінансів України Сергій Марченко повідомляв, що для виплати субсидій в жовтні та листопаді 2021 року, необхідно внести корективи у держбюджет на цей рік, адже грошей наразі не вистачає.

“Уряд готовий виділити кошти, це не є проблемою. З огляду на перевиконання бюджету, я не вважаю це проблемою. Коштів на субсидії вистачить усім, у кого на це є право”, – зазначив Сергій Марченко.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги при призначенні субсидій. Підвищений норматив буде діяти тільки в разі введення в регіоні “червоного” рівня карантину.

Востаннє Верховна Рада вносила зміни до держбюджету в липні, коли було виділено 1 млрд грн на “велику реставрацію” пам’яток комунальної форми власності.

Доходи держбюджету на 2021 рік мають становити 1,1 трлн гривень, видатки – 1,35 трлн.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі