НТА > НОВИНИ > Новини політики > Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на пів року

Євросоюз продовжив санкції проти Росії ще на пів року

503
Європейська рада ухвалила рішення про продовження на пів року санкцій проти Російської  Федерації за дії з підриву територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.   Тобто –  до 15 березня 2022 року.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Ради ЄС.

«Рада ЄС вирішила продовжити санкції проти тих, хто несе відповідальність за підрив або загрози територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, на наступні шість місяців, до 15 березня 2022 року. Обмежувальні заходи передбачають заборону на подорожі, заморожування активів та заборону на надання фондів або інших фінансових ресурсів особам та установам, що включені до переліку. Ці застосування цих санкцій буде продовжено стосовно 177 осіб та 48 установ», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цей правовий акт був прийнятий за письмовою процедурою.

Зазначимо, що Європейський Союз застосував обмежувальні заходи за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, 17 березня 2014 року, після початку агресії Російської Федерації проти України.

Відтоді Рада ЄС що пів року продовжує дію санкцій. Вони передбачають обмеження на подорожі, заморожування активів та заборону на надання фондів або інших економічних ресурсів особам та установам, що включені до санкційного списку.

Крім цього, обмежувальні заходи, які ЄС застосовує у відповідь на кризу в Україні, включають економічні санкції проти окремих секторів економіки РФ, які продовжені до 31 січня 2022 року, а також обмежувальні заходи у відповідь на незаконну окупацію Криму і Севастополя, які були продовжені до 23 червня 2022 року.

Нагадаємо, що посли Європейського Союзу узгодили продовження на 6 місяців санкцій проти 177-ми фізичних та 44-ох юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі