НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У сотню найбагатших українців потрапили четверо львів’ян

У сотню найбагатших українців потрапили четверо львів’ян

243

Видання Фокус оприлюднило щорічний рейтинг найзаможніших українців, серед яких виявилися чотири успішні львівські бізнесмени.

Про це стало відомо на сторінках тижневика Фокус.

Рейтинг оприлюднили 10 вересня. Загальна вартість активів львівських бізнесменів становить понад 1,32 мільярда доларів.

Хто з львів’ян увійшов до рейтингу найбагатших українців

Найзаможніший львівський бізнесмен Віталій Антонов посів у рейтингу 16 місце. Його статки сягають 600 мільйонів доларів. 58-річному бізнесмену належить контрольний пакет акцій АТ “Концерн Галнафтогаз”, який володіє мережею АЗС OKKO. Минулого року компанія збільшила чистий прибуток на 54,4% (на 513,81 мільйона гривень), у порівнянні з 2019 роком. Зросли і її активи – за рік у відкриття та ребрендинг АЗС інвестували понад 500 мільйонів гривень.

Окрім цього, Антонову належать будівельні компанії “Ваш дім” і “Прогрестехбуд”, а також концерн “Хлібпром”, який щодня виробляє до 160 тонн хлібобулочної та кондитерської продукції. Також бізнесмен є власником ділового центру “Бізнес-сіті” у Львові.

Віталій Антонов

Другим львів’янином у списку найзаможніших українців став Зіновій Козицький. Він посів 40 місце зі статком 297 мільйонів доларів.

Активи 64-річного бізнесмена об’єднує група компаній “Західнадрасервіс”, яку створили у 2014 році. У неї входять 7 сервісних і видобувних компаній, а також активи у сфері альтернативної енергетики – сонячні та вітрові електростанції. Усі підприємства Козицького розташовані у Львівській та Івано-Франківській областях.

У 2020 році “Західнадрасервіс” видобула 204 мільйони кубічних метрів газу. Окрім цього, компанія планує побудувати перший в Україні завод з виробництва “зеленого водню”. 40-річний син бізнесмена Максим Козицький наразі очолює Львівську ОДА.

Зіновій Козицький

Власник будівельної компанії “Інтергал-Буд” Володимир Зубик посів 48 місце у рейтингу найбагатших українців. Його статки сягають 272 мільйонів доларів. У проєктному портфелі компанії 63-річного бізнесмена – 3,9 мільйона квадратних метрів нового житла.

“Інтергал-Буд” будує 20 житлових комплексів в Києві, Львові, Одесі, Житомирі та Чернівцях. Торік компанія вийшла в преміальний сегмент ринку. До прикладу, ціни за квадратний метр у комплексі Intergal City в Печерському районі Києва сягають 8 тисяч доларів.

Володимир Зубик

Співвласник однієї з найбільших українських IT-компаній SoftServe Тарас Кицмей також увійшов до сотні найзаможніших українців. Він посів 91 місце зі статком 160 мільйонів доларів. В офісах SoftServe у 12 країнах працює понад 10 тисяч співробітників, однак головна штаб-квартира компанії розташована у Львові. В Україні філії компанії розташовані у Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську та Чернівцях.

SoftServe планує побудувати у Львові офісне містечко. Для цього компанія придбала на аукціоні частину колишньої тюрми за 377,5 мільйона гривень.

Кицмей активно сприяє розвитку IT-освіти, IT-індустрії та бізнес-культури в Україні. У 2020 році 8 з 10 співробітників SoftServe підвищували знання і навички в корпоративному університеті.

Тарас Кицмей

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі