НТА > НОВИНИ > Курйози > В Одесі двометрового пітона чоловік катав у трамваї

В Одесі двометрового пітона чоловік катав у трамваї

151

В Одесі  в трамваї номер п’ять пасажири помітили двометрового пітона, якого перевозив чоловік.

Про це пише Телеграм-канал Odessa-infо.

Господар тримав пітона у руках, однак інцидент викликав у пасажирів неабиякий ажіотаж. Хоч і салон трамвая ніхто не залишив, однак видно, що двометровий пітон добряче налякав людей.

Можна побачити на фото, як пітон обвився навколо ручки переднього сидіння, доторкаючись до чоловіка, який сидів попереду.

“Чудак, у якого вона повзала по спині, напевно, сидить в шоці”, – прокоментували інцидент автори каналу Odessa-infо.

Довідка

Пітони — не отруйні змії. Мешкають у тропічних зонах Африки, Південно-Східної Азії. Середня довжина пітонів — 5 м. Довжина деяких видів досягає 10 м.  Живляться пітони різними дрібними копитними, гризунами, мавпами, птахами та їх яйцями. Іноді вони навіть нападають на шакалів та леопардів.

Нагадаємо, що у Києві  господарі шукали двометрового удава-втікача. Користувачка Facebook під ім’ям Світлана Сухенко у спільноті Сусіди. Голосіїв написала, удав загубився під час прогулянки в зеленій зоні перед економічним факультетом КНУ ім. Тараса Шевченка. Жінка стверджувала, що змія домашня і ручна. За повернення удава в цілості обіцяла винагороду. У коментарях неоднозначно відреагували на таку новину. Одним було шкода як господиню у зв’язку із втратою, так і домашнього улюбленця. Інші дорікали жінці, висловлюючи побоювання за життя дрібних домашніх тварин, на яких змія може напасти, і розповідали про свій страх перед цими плазунами. Також людей цікавив спосіб упіймання такої тварини при зустрічі. А когось здивувало, як можна було загубити удава, “він же повільний”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі