НТА > НОВИНИ > Місця > На Запоріжжі пам’ятник бджолі офіційно визнали найбільшим у світі

На Запоріжжі пам’ятник бджолі офіційно визнали найбільшим у світі

789

У селі Веселому Мелітопольського району Запоріжжя скульптуру бджоли представники Книги рекордів України визнали найбільшою у світі.  Фіксація рекорду відбулася 11 вересня на щорічному “Святі меду”.

Про це повідомляють на сайті Веселівської територіальної громади.

Відтак, під час  святкування річниці створення Веселівської громади та свята меду представники книги рекордів України зафіксували, що  довжина Веселівської бджоли склала 7,1 метра, висота – 2 метри, а ширина – 3,2 метра.

Голові Веселівської громади представники «Книги рекордів України» вручили сертифікат, який підтверджує, що 11 вересня 2021 року в селищі Веселе зафіксували новий рекорд України в категорії «Розміри, мистецтво», а саме: офіційне відкриття найбільшої у світі скульптури бджоли.

Виготовлення пам’ятника бджолі замовила місцева спільнота пасічників. Пам’ятник бджолі-трудівниці у Центральному парку смт Веселе встановили біля будівлі музичної школи у 2019 році.  А створив незвичайний пам’ятник скульптор-аматор Олександр Артеменко.

Зазначимо, що у Веселівську ОТГ входять власне селище Веселе і села Широке, Мала Михайлівка, Новоолександрівка, Озерне, Єлизаветівка, Авангард, Далеке, Ясна Поляна. Медовий промисел тут шанують. В ОТГ мешкають сім’ї, в яких справа бджільництва передавалась з діда-прадіда.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі