НТА > НОВИНИ > Новини світу > Готуються до найгіршого: Капітолій США обнесуть огорожею через мітинг прихильників Трампа

Готуються до найгіршого: Капітолій США обнесуть огорожею через мітинг прихильників Трампа

135

Комплекс Капітолію в Вашингтоні, де розміщується Конгрес Сполучених Штатів, знову буде обнесений загорожами – через фізичну загрозу для законодавців від мітингу прихильників Дональда Трампа, спланованого на 18 вересня.

Про це, як повідомляє USA Today, заявив у понеділок начальник поліції Капітолію (USCP) Том Мангер.

«Загорожі будуть встановлені за день-два до цього, і якщо все буде добре, їх незабаром приберуть», – зауважив Мангер.

Раніше огорожі були встановлені після заворушень 6 січня та були демонтовані в липні.

Заява Мангера появилася через кілька годин після того, як USCP заарештувала жителя Каліфорнії біля штаб -квартири Демократичного комітету у Вашингтоні. Чоловік перевозив багнет і мачете у вантажівці, вкритій білими символами супремацизму (символікою переваги білої раси).

Поліція Капітолію та Вашингтонський департамент поліції готуються до суботньої демонстрації, організованої колишнім співробітником передвиборної кампанії Трампа на підтримку обвинувачених, звинувачених у заворушеннях на Капітолії 6 січня.

Відомо, що організації правих сил планують зібрати 18 вересня масовий мітинг прихильників Дональда Трампа з метою підтримки заарештованих погромників Конгресу США під час штурму 6 січня. Тоді натовп прорвався до головної будівлі Конгресу, спробувавши зірвати засідання, на якому законодавці формально затверджували перемогу Джо Байдена на виборах президента США.

Експерти правоохоронних органів стверджують, що чиновники повинні підготуватися до найгіршого 18 вересня. У мережі з’явилася жорстока риторика щодо цієї події, і на цей же день планується зустрічна акція протесту.

Ми хочемо запевнити всіх, що це тимчасові заходи для забезпечення безпеки кожного, – йдеться в заяві Мангера. – Ми надзвичайно вдячні за підтримку, яку ми продовжуємо отримувати від місцевої громади та наших зацікавлених сторін у Конгресі під час виконання нашої критичної місії“.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі