НТА > НОВИНИ > Погода > На Україну насувається циклон дощів з грозами і стрімким похолоданням

На Україну насувається циклон дощів з грозами і стрімким похолоданням

144

В Україні завтра, 15 вересня, погода почне змінюватися, температура повітря знизиться. А вже з  п’ятниці на територію країни зайде циклон з потужними дощами і вітрами.

Про це повідомили в Українському Гідрометцентрі.

За даними синоптиків з 14 та 15 вересня у північних і західних областях знизиться температура повітря. Вдень температура повітря коливатиметься від  +16  до +22 градусів, а в ночі – від  +5  до +10 градусів.

Також сьогодні та завтра в Україні, крім Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської областей, фахівці попереджають про надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

16 вересня – без опадів. Температура повітря вдень від +17 до +24 градуси тепла. А вночі від +6 до +12.

З п’ятниці на територію країни зайде циклон з потужними дощами і вітрами. Дощитиме у Закарпатській, Львівській, Франківській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Вінницькій, Чернівецькій, Сумській та Чернігівській областях. А 18 вересня грози та дощі пройдуть у всіх областях Україні. Підвищиться рівень води у кількох областях.

“Те, що буде наприкінці тижня — там дощі вже більш довготривалі, більш інтенсивного характеру і вже після проходження циклону буде відчутне похолодання. На початок наступного тижня може бути в денні години не більше 14 градусів”, — повідомляє синоптикиня Українського гідрометцентру Наталя Птуха.

Метеорологи попереджають, що лютуватиме негода недовго, але після себе залишить холоди. Чи повернеться в Україну тепло, прогнозувати поки що не беруться.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі