НТА > НОВИНИ > Новини туризму > У готелях Туреччини вакциновані туристи можуть отримати знижки до 50%

У готелях Туреччини вакциновані туристи можуть отримати знижки до 50%

137

У Туреччині при пред’явленні ковід-сертифіката  туристам можуть надати знижку від 10% до 50% від загальної вартості проживання в готелі. Таким чином готельєри допомагають державі тримати темпи вакцинації.

Про це пише  Turizm Gazetesi.

«Таким чином готельєри намагаються залучити туристів у сезоні, що минає, і допомагають державі тримати темпи вакцинації», – йдеться в повідомленні.

Першими акційну програму ввели готелі курортного міста Різе в північно-східній Туреччині. При пред’явленні сертифіката про проходження повного курсу вакцинації або її першого етапу відпочивальникам надається знижка в розмірі 10% від загальної вартості проживання.

Крім того, готельєри Каліпсо та Каппадокії також почали використовувати дисконтну систему. Тепер керівництво готелів надає для щеплених постояльців 20% знижки, а для вакцинованих молодят, які відзначають медовий місяць в готелі, – 50%.

При цьому уточнюється, що першими, хто скористався представленими знижками, стали місцеві жителі, оскільки Чорноморське узбережжя Туреччини для іноземних мандрівників залишається менш затребуваним, ніж курорти на Середземному і Егейському морях.

Нагадаємо, що з 6 вересня на території Туреччини вступили у дію нові карантинні вимоги, зокрема  – обов’язкове проходження ПЛР-тесту для відвідування публічних місць невакцинованими громадянами. Влада Туреччини вирішила, що така вимога не стосуватиметься іноземних туристів.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі