НТА > НОВИНИ > Новини політики > Майбутні водії зможуть готуватися до екзаменів онлайн, а права отримувати кур’єром

Майбутні водії зможуть готуватися до екзаменів онлайн, а права отримувати кур’єром

629

Кабінет міністрів України дозволив майбутнім водіям готуватися до складання іспитів онлайн, а також отримати посвідчення водія поштою чи курʼєром.

Про це повідомили сьогодні, 15 вересня, на засіданні Кабміну.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що рішення прийнято для забезпечення права громадян на дистанційну форму навчання за допомогою єдиної інформаційної системи МВС. Готуватися до онлайн-іспитів, за його словами,  зможуть і люди, які йдуть на перепідготовку і підвищення кваліфікації водія.

Для онлайн-навчання акредитований заклад має проінформувати про своє рішення найближчий територіальний сервіс МВС на етапі реєстрації списку груп учнів. Дистанційне навчання з теоретичної підготовки водіїв повинно проводиться для груп, в яких не більше 10 людей.

Якщо акредитацію заклад втрачає, то і онлайн-навчання призупиняється.

Крім того, посвідчення водія, замовлене через “Дію” чи електронний кабінет водія, за бажанням та за окрему плату через МВС можуть привезти кур’єром чи відправити поштою.

Крім того, підвищиться плата за надання сервісних послуг МВС. Послуги з перереєстрації або реєстрації транспортних засобів усіх категорій хочуть збільшити до 200 грн.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"