НТА > НОВИНИ > Кримінал > СБУ на Луганщині затримала організатора псевдореферендуму, який через 7 років повернувся з Росії

СБУ на Луганщині затримала організатора псевдореферендуму, який через 7 років повернувся з Росії

113

Служба безпеки України затримала одного з організаторів псевдореферендуму на Луганщині, який 7 років переховувався на території Російської Федерації.

Про це інформує Служба безпеки України.

За даними слідства, зловмисник очолював так звану «виборчу комісію» з проведення псевдореферендуму у Новопсковському районі щодо «незалежності ЛНР».

«Встановлено, що він брав активну участь в організації фейкового заходу, контролював «підрахунок голосів» та відправлення заповнених «бюлетенів» до тимчасово непідконтрольного українській владі Луганська», – зазначають у відомстві.

Для уникнення кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки України, зловмисник втік до РФ.

Раніше слідчі СБУ заочно повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України та оголосили у розшук.

Затримали зловмисника під час спецоперації у Новопскові на Луганщині.

Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до неї.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі