НТА > НОВИНИ > Новини світу > В Італії запровадили обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для всіх працівників

В Італії запровадили обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для всіх працівників

112

З 15 жовтня Італія запровадила обов’язкову вакцинацію від Covid-19 для всіх працівників.  Зокрема, «зелений сертифікат» повинні мати працівники як державних, так і приватних організацій, які хочуть отримати доступ до робочих місць.

Про це  повідомляє Corriere della Sera.

«З 15 жовтня Італія стане першою європейською країною, в якій неможливо буде потрапити на фабрику, до офісу, до професійних студій та на будь-яке інше робоче місце без дійсного «зеленого квитка», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до змін, «зелений сертифікат» повинні мати працівники всіх сфер: як державних, так і приватних організацій, які хочуть отримати доступ до робочих місць.

Таким чином уряд планує покращити показники вакцинації до нового епідсезону та настання холодів, аби сформувати колективний імунітет.

«Ми повинні повернутися до нормального життя з відновленням фізичної присутності у всіх сферах. Ми вирішили зробити це, тому що це інструмент, який працює, сприймається людьми та контролюється», – заявив прем’єр Маріо Драгі.

Відповідно до урядової установи, механізм контролю за наявністю перепустки буде таким самим, як той, що вже діє для секторів, де він став обов’язковим, зокрема, для працівників шкіл.

«На вході в офіси та компанії співробітники повинні продемонструвати «зелений сертифікат» відповідальній особі, яка буде менеджером офісу або керівником відділу. Він повинен бути визначений найвищим керівництвом організації, як це відбувається зараз у школах та університетах», – пише видання.

Зазначають, що працівників, які не матимуть «зеленої перепустки», не допустять до місць роботи і вони вважатимуться безпричинно відсутніми.

Водночас порушення правил каратиметься штрафом від 400 до 1000 євро, який може бути збільшений у разі підробки документа.

Також роботодавці можуть припинити трудові відносини з працівником, якщо він відсутній» на роботі понад п’ять днів.

За даними Worldometers, станом на 16 вересня загалом в Італії виявили понад 4,6 млн випадків коронавірусної хвороби Covid-19 (12-е місце у світі), померли через наслідки хвороби понад 130,1 тисячі осіб, видужали – понад 4,3 млн осіб. За даними Ourworldindata, станом на 15 вересня у країні від коронавірусу вакциновано понад 43,9 млн осіб (що становить 72,8% населення Італії).

Читайте також: “Коронавірус у світі. Де, скільки і як з ним борються”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі