НТА > НОВИНИ > Новини світу > США запровадили санкції проти п’яти поплічників «Аль-Каїди»

США запровадили санкції проти п’яти поплічників «Аль-Каїди»

96

Сполучені Штати запровадили санкції відносно п’яти прибічників «Аль-Каїди» з Туреччини, що фінансують послуги та надають допомогу в організації поїздок.

Про це повідомляє Держдеп США.

«Сполучені Штати продовжуватимуть тісно співпрацювати з нашими партнерами та союзниками, включаючи Туреччину, у виявленні, розкритті та порушенні мереж фінансової підтримки Аль-Каїди. Ми будемо пильно стежити за цими мережами, щоб утримати їх від зловживання міжнародною фінансовою системою для отримання доходів від терористичних операцій», – зазначили у Держдепі.

За словами очільника Державного департаменту США Ентоні Блінкена, санкції «підкреслюють непохитну прихильність Сполучених Штатів боротьбі з фінансуванням «Аль-Каїди».

«Ми продовжуватимемо націлюватись на тих, хто прагне завдати шкоди Сполученим Штатам, нашим громадянам та нашим інтересам», – зазначив Блінкен у Twitter.

За даними Міністества фінансів, до списку потрапив юрист єгипетського походження Маджд Салім, який мешкає в Туреччині, який є головним координатором діяльності «Аль-Каїди» в Туреччині.

Під санкції також потрапили Мухаммад Наср ад-Дін аль-Газлані, єгипетський фінансовий кур’єр і ветеран «Аль-Каїди», який здійснював грошові перекази в підтримку «Аль-Каїди», а також турецькі громадяни Нуреттін Мусліхан, Себраіл Гузель і Сонер Гурлейен.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі