НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Києві перевіряють температуру у салонах “маршруток” і форму водіїв

У Києві перевіряють температуру у салонах “маршруток” і форму водіїв

971

У п’ятницю, 17 вересня, у Києві  інспектори Комунальної служби перевезень почали контролювати  дотримання нових стандартів пасажирських перевезень на маршрутах міста. Зокрема, в салонах перевірятимуть дотримання температурного режиму повітря, а водії повинні одягати спецформу.

Про це інформує пресслужба Комунальної служби перевезень.

“Очима цих інспекторів місто фіксуватиме дотримання на маршрутах температурного режиму в салонах, наявність усіх необхідних документів у водіїв, відсутність шумового й візуального забруднення, наявність уніфікованого інформаційного плаката із портретом і даними водія, технічний стан транспорту, чистоту, наявність форменного одягу у водіїв, пристосованість автобусу до перевезення осіб з інвалідністю та багато іншого”, – повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.

Також він зауважив, що для фіксації порушень інспектори матимуть постійно увімкнені боді-камери, які прикріплюються безпосередньо на одяг працівників.

Нагадаємо, що для контролю температурного режиму в салонах маршруток Києва Комунальна служба перевезень придбала спеціальні термометри. Вони отримали сертифікати калібрування ДП “Укрметртестстандарт”. Інспектори підприємства зможуть фіксувати перевищення граничної температури влітку і надмірного холоду в салоні взимку.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
0
Ха-ха
3
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"