НТА > НОВИНИ > Новини політики > США може збільшити розмір військової допомоги Україні

США може збільшити розмір військової допомоги Україні

347

У Конгресі США запропонували збільшити обсяг військової допомоги Україні в оборонному бюджеті Штатів на 2022 рік до 300 млн доларів.

Про це повідомила посол України в США Оксана Маркарова.

“Вдячні конгресменам і сенаторам за пропозицію збільшити розмір безпекової допомоги Україні до 300 млн. доларів в оборонному бюджеті США на 2022 рік (NDAA FY2022). Дуже сподіваємося, що виділення цієї суми буде погоджене і затверджене обома палатами Конгресу США”,написала посол у своєму Facebook.

Також Оксана Маркарова додала проєкт документу, де у розділі “Зміна і розширення ініціативи з безпекової допомоги для України” зазначено про  збільшення допомоги.

У проєкті також міститься пропозиція, щоб Пентагон підготував доповідь для Конгресу, як США могли би підтримати уряд України для покращення протиповітряної і протиракетної оборони, включно з варіантами продажу зброї або передачі існуючих систем.

Нагадаємо, що палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США 2022-го року зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти «Північного потоку-2».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"