НТА > НОВИНИ > Суспільство > Цього року від домашнього насильства потерпіло 28 тисяч українців

Цього року від домашнього насильства потерпіло 28 тисяч українців

98

В Україні від початку 2021 року правоохоронці зафіксували майже 28 тисяч постраждалих від домашнього насильства.

Про це інформує пресслужба МВС.

Зокрема, постраждали 22 тис. жінок, 3,4 тис. чоловіків і 2,4 тис. дітей.

З початку року групи реагування на домашнє насильство здійснили майже 63 тисячі виїздів.

Станом на сьогодні правоохоронці винесли 13 тис. термінових заборонних приписів щодо кривдників та склали 21 тис. адміністративних протоколів за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом року до Єдиного реєстру досудових розслідувань занесено 343 порушень за статтею 126-1 (домашнє насильство) і 45 — за статтею 390-1 (невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або не проходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України.

Від початку року на профілактичний облік поставили  понад 16 тис. осіб та провели понад 29 тис. профілактичних бесід із кривдниками.

Зазначимо, що в 67 містах України функціонують 86 мобільних груп реагування на випадки домашнього насильства.  Мобільні групи отримують заяви та повідомлення про скоєння домашнього насильства та насильства за ознакою статі,  реагують на такі ситуації, складають протоколи про адміністративні правопорушення та заборонні приписи щодо кривдників, організовують надання домедичної та психологічної допомоги постраждалим, а також допомагають їм із влаштуванням до спеціалізованих притулків.

Читайте також “Булінг та насильство. Як захистити дитину”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі