НТА > НОВИНИ > Суспільство > Україну можуть перевести до “жовтої” зони карантину. Відома дата

Україну можуть перевести до “жовтої” зони карантину. Відома дата

900

Обмеження “жовтої” зони карантину, ймовірно, діятимуть в Україні з 22 вересня. Відповідне рішення завтра, 21 вересня, ухвалить Державна комісія з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, комісії з ТЕБ та НС на засіданні розгляне питання впровадження “жовтого” рівня епіднебезпеки по всій території країни з 22 вересня.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що також запрацюють нові правила адаптивного карантину. Згідно з ними, будуть послаблені обмеження для тих закладів господарювання та освіти, в яких першу дозу вакцини проти коронавірусу отримали не менше 80% персоналу.

“Ми змінили підхід до карантину і дозволили роботу таким закладам, щоб не зупиняти економічний і освітній процес в нашій країні”, – зазначив Шмигаль.

В Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за останній тиждень кількість нових випадків COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%. Реанімаційні ліжка зайняті на 33%, ліжка з киснем на 29%.

Обмеження “жовтої” зони карантину:

  • Заборонено проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць;
  • Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;
  • Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю 50% місць;
  • Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть з обмеженою кількістю відвідувачів: одна особа на 10 кв. метрів площі.

До слова, сьогодні, 20 вересня, Кабінет міністрів продовжив в Україні адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2021 року.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
2

Коментарі