НТА > НОВИНИ > Новини політики > Збільшать оборонний бюджет України на 2022 рік. Зеленський увів у дію рішення РНБО

Збільшать оборонний бюджет України на 2022 рік. Зеленський увів у дію рішення РНБО

122
Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».

Відповідний указ №477/2021 від 20 вересня опублікований на сайті глави держави.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 17 вересня 2021 року «Про пропозиції до проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» по статтях, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України» (додається)», – зазначається в документі.

Контроль за виконанням рішення РНБО покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

Зазначимо, що 17 вересня Рада національної безпеки і оборони України проголосувала за збільшення оборонного бюджету країни у 2022 році з 5,93% до 5,95% від ВВП.

Нагадаємо, що “Уряд затвердив проєкт бюджету на 2022 рік. На що спрямують податки українців”.На сектор безпеки та оборони спрямовано 5,95% ВВП. «Ми збільшуємо грошове забезпечення наших військових на 7,7 млрд грн, а також виділяємо рекордні кошти на програму розвитку озброєння і військової техніки. Також 5,5 млрд грн пропонуємо виділити для забезпечення житлом учасників АТО/OOC зі статусом внутрішньо переміщених осіб», – повідомив прем’єр.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі