НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > На Львівщині у п’яти лікарнях розгортають додаткові COVID-ліжка

На Львівщині у п’яти лікарнях розгортають додаткові COVID-ліжка

705

У Львівські області через стрімке зростання захворюваності на Covid-19 почали розгортати додаткові ліжко-місця в лікарнях. Відтак,  пацієнтів з Covid-19 прийматимуть Сокальська, Рудківська, Жидачівська, Пустомитівська та Перемишлянська лікарні.

Про це йшлося під час брифінгу начальника Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса.

У Львівській області, за його словами, госпіталізували вчора 152 осіб з Covid-19, а загалом у стаціонарах знаходяться 1 268  пацієнтів. “Таким чином, лікарні вже заповнені на 38,4%. Пацієнтів почали приймати лікарні, які були задіяні під час третьої хвилі навесні 2021 року”, – зазначив Орест Чемерис.

Він зазначив, що відсьогодні пацієнтів з Covid-19 прийматимуть Сокальська та Рудківська лікарні, а найближчим часом ще три – Жидачівська, Пустомитівська та Перемишлянська.

«До вчора в області було вісім медзакладів, де лікували дорослих, і одна дитяча лікарня. Відсьогодні в роботу запустили Сокальську та Рудківську лікарню. Крім того, ще трьом закладам дали доручення підготувати Covid-відділення до прийому пацієнтів», – повідомив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що за минулу добу в Україні виявили понад 5 тисяч нових хворих на Covid-19. Львівщина серед серед лідерів по кількості хворих, далі йдуть – Харківська та Дніпропетровська області.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі