НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Тернополі урочисто провели на “пенсію” унікального собаку-рятувальника

У Тернополі урочисто провели на “пенсію” унікального собаку-рятувальника

137

 

У Тернополі надзвичайники сьогодні, 21 вересня, урочисто провели на “пенсію”  унікального пса лабрадора-ретривера на прізвисько Бім, котрий був першим собакою-рятувальником у їхніх лавах. Лабрадор неодноразово знаходив людей під завалами, а також “працював” у зоні АТО.

Про це повідомила пресслужба Головного управління ДСНС України у Тернопільській області на сторінці в Facebook.

“Собака – не тільки друг людини. У деяких ситуаціях чотирилапий улюбленець може бути й її рятівником, точніше, рятувальником”, – йдеться у повідомленні.

Бім є володарем міжнародного сертифікату рятувально-пошукового собаки.

Він міг знайти потерпілого у руїнах на чотириметровій глибині та відчути людину, котра знаходиться від нього на висоті до двох метрів.

Свій професіоналізм лабрадор підтвердив, коли став наймолодшим учасником чемпіонату світу серед собак-рятувальників у Нідерландах та кращим у національному чемпіонаті, де у темряві віднайшов потерпілого швидше, ніж інші собаки – лише за чотири хвилини.

Упродовж службової кар’єри собака-рятувальник не раз демонстрував свої професійні здібності у пошуково-рятувальних операціях на відкритій території та у техногенних завалах.

Також, разом зі своїм провідником, Бім працював і в зоні АТО.

“Більшу частину свого життя Бім служив Батьківщині, а тепер ми урочисто дякуємо нашому другові за службу і проводжаємо на заслужений відпочинок. Бім, твоя місія виконана з честю», – зазначив начальник Головного управління полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
2
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі