НТА > НОВИНИ > Місця > До Мачу-Пікчу – без візи. Уряд України погодив безвіз із ще однією країною світу

До Мачу-Пікчу – без візи. Уряд України погодив безвіз із ще однією країною світу

192

Кабінет міністрів підтримав постанову, яка затверджує процедуру запуску угоди між урядами України та Перу про скасування візових вимог для короткострокового перебування.

Про це стало відомо в ході засідання українського уряду, яке проходило сьогодні, 22-го вересня. Угоді набирає чинності на 30-ий день з дати отримання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення про виконання необхідних внутрішньодержавних процедур.

Міністерство закордонних справ уже розробило відповідний проєкт постанови.

Відповідно до умов угоди між урядами України та Перу, громадяни обидвох країн зможуть перебувати на території підписантів угоди до 90 днів без оформлення візи.

Крім того, угода не суперечить положенням перуанського закону 2003-го року, а отже – українські туристи і надалі зможуть перебувати у Перу без візи до 180-ти днів.

До речі, ще 2-го червня Кабінет міністрів погодив угоду про скасування візових вимог для короткострокового перебування між Україною та Перу.

Перу – країна з повним спектром можливостей для мандрівників. Древнє місто інків Мачу-Пікчу є одним із найважливіших в Південній Америці. Але і крім нього, є чимало цікавинок: подорожі на човні на найвищому судноплавному озері у світі, найглибші каньйони у світі, походи в Анди, піраньї в Амазонці. Різноманітність ландшафту, людей та досвіду перетворило Перу на одне з найунікальніших напрямків на континенті.

Нагадаємо, що наприкінці серпня в Україні оголосили про плани укласти безвіз із Республікою Маврикій. 26-го серпня Кабінет Міністрів ухвалив відповідне розпорядження.

На початку вересня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україна зробила значні кроки вперед щодо запровадження безвізового режиму з Канадою та Великою Британією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі