НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Блогер у рясі священника: Отець Юстин застеріг, що втрата духовності може призвести до втрати нації

Блогер у рясі священника: Отець Юстин застеріг, що втрата духовності може призвести до втрати нації

Львівський отець Юстин Бойко гостро відреагував на скандальне відео українського блогера у рясі священнослужителя

167

Якщо суспільство втрачає духовність і мораль, можна втратити цілу націю.

Таку заяву у прямому ефірі проєкту «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA зробив відомий львівський священнослужитель Юстин Бойко.

Юстин Бойко прокоментував провокативне відео одного із блогерів, який в одязі православного священика влаштував розіграш у центрі Львова, що супроводжувався хуліганськими діями та нецензурною лайкою.

Зокрема, священнослужитель зауважив, що своїми діями блогер та інші його колеги дискредитують духовенство, Церкву та усіх віруючих людей.

«Я дуже вдячний, що ця тема була піднята. І користуючись нагодою я хочу звернутися до старших: друзі, нам не допоможуть закони, ми маємо звертати увагу на духовність, на мораль. Бо якщо ми втратимо духовність і мораль, ми втратимо націю. А ті люди, які мають духовність і мораль, вони мають життєву подяку. Це є народи, які витривають. Натомість люди, які його не мають, втрачають все», – зауважив Юстин Бойко.

Він також нагадав, що ще зовсім недавно один із відомих всеукраїнських телепроєктів став реальним державним проєктом, ба більше, за нього люди проголосували на виборах. Так, додав священнослужитель, цілком реальним є те, що через декілька років такі «пранкери» і «тіктокери» представлятимуть українську владу, що є неприпустимим.

Нагадаємо, у Львові блогер в одязі священника влаштував пранк у центрі міста. Відео, де «священник» розгулює вулицями міста швидко поширилося мережею та викликало обурення серед львів’ян.

Відео виклав у TikTok користувач Максим Савчин.

Пранкер вирішив пройтися проспектом Свободи у Львові у рясі священника, з хрестом на грудях та кадилом в руках. Ба більше, одному з перехожих він скинув із голови кепку, а згодом влаштував погоню за ним, вигукуючи «стій с*ука». Наприкінці пранкер у рясі заявив, що чекатиме його на службі. Як виявилося, перехожий – також один із «героїв» розіграшу.

На такі витівки блогера відреагував отець Юстин Бойко у Facebook. За його словами, такі ситуації провокуют напруження у суспільстві.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі